Služby

U nás si môžete vybrať z týchto služieb.

Cenník nájdete v profile každého terapeuta.

 

1rehabilitacia a fyzioterapia

Rehabilitácia a fyzioterapia

V našej ambulancii fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie ponúkame rehabilitačné a fyzioterapeutické vyšetrenie, ošetrenie a nastavenie terapie. Pracujeme s pacientami s bolesťou chrbtice, hlavy a kĺbov…

Terapeutické konzultácie

V našom tíme Vám ponúkame terapeutické konzultácie s certifikovanými terapeutmi. Našimi terapeutickými hodnotami sú rešpekt, úcta k jedinečnosti ľudských skúseností, bezpečie a prijatie.

22terapeutickekonzultcie
kraniosakralna_terapia

Kraniosakrálna terapia

Kraniosakrálna terapia je jemná manuálna metóda diagnostiky a liečby celého tela, ktorá môže mať pozitívny vplyv skoro na každý telesný systém. Vychádza z predpokladu rytmického pulzujúceho pohybu v celom tele, ktorý je generovaný pulzáciou mozgovo-miechovej tekutiny.

Ko-terapia

V Synergii máte možnosť zažiť terapiu s viacerými terapeutmi naraz. Výhodou ko-terapie môže byť prepojenie viacerých perspektív a rôznorodých “hlasov” v procese. Každý terapeut má iný uhol pohľadu a tieto perspektívy sa môžu vzájomne synergicky ovplyvňovať, dopĺňať a podporovať.

24koterapia
25tímovákonzultácia

Tímová konzultácia

Ponúkame možnosť konzultácie v rámci nášho transdisciplinárneho tímu. Jedná sa o stretnutie s viacerými odborníkmi s otvorenou diskusiou, kde hľadáme najefektívnejšie riešenie pre Váš problém.

Poradenstvo a vzdelávanie

Ponúkame poradenstvo v rámci odborností našeho transdisciplinárneho tímu.

26poradenstvo a vzdelavanie

Náš tím

Danka
Mgr. Danka Sidorová
Psychologička
Majo
MUDr. Marián Dupkala
Rehabilitačný lekár
ondrej
MUDr. Ondrej Žiak
Lekár, terapeut
Mato
Mgr. Martin Kasman
Fyzioterapeut
Návrat hore