Rehabilitácia a fyzioterapia

Slovo rehabilitácia pochádza z francúzskeho slova habiter – „bývať“, „obývať“. To znamená, že slovo rehabilitácia nevyjadruje len potrebu znovu sa uschopniť, obnoviť stratené alebo zmierniť deficit, ale na hlbšej úrovni toto slovo znamená znovu sa naučiť žiť zvnútra alebo vo vnútri

Kabat-Zinn

 

V našej ambulancii fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie ponúkame rehabilitačné a fyzioterapeutické vyšetrenie, ošetrenie a nastavenie terapie. Pracujeme s pacientmi s bolesťou chrbtice, hlavy a kĺbov, po úraze, po operácii, s poruchami psychomotorického vývoja, v komplexnej spolupráci s kolegami z psychologickej sféry, robíme športovú fyzioterapiu, fyziotréning a silové cvičenia, pracujeme v oblasti poradenstva a prevencie zdravia. 

Terapia je cielená podľa potrieb pacienta tak, aby sme naplnili naše spoločne stanovené ciele. Základ našej práce tvorí pohybová liečba, manuálna terapia, edukácia a práca s telom v každodennosti. Počet ošetrení je individuálny a závisí od závažnosti Vášho ochorenia, Vašej motivácii, schopnosti prekonať bariéry a prijímať nové výzvy. Hľadáme cesty vo vašom tele, ktoré smerujú k rovnováhe, pochopeniu a uzdraveniu. Ak sa pri vyšetrení ukáže, že je to potrebné, pacientov odosielame k iným odborným lekárom.

 

Ponúkame príjemnú atmosféru, cielenú terapiu, odborný a komplexný prístup.

 

Detaily o nás a cenník služieb nájdete v našich profiloch. Objednať sa môžete cez formulár, telefonicky alebo cez SMS. Ak práve pracujeme, odpovieme Vám neskôr. 

 

Tešíme sa na spoluprácu!Profily

Majo
MUDr. Marián Dupkala
Rehabilitačný lekár
Mato
Mgr. Martin Kasman
Fyzioterapeut
Návrat hore